• Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw
  • Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw
  • Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw
  • Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw
  • Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw
  • Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw

Vlákno Tool Kit KomShine KLT-4E Optické s OPM Laserový Zdroj OLS Vizuálne Poruchy Locator VFL 1mw

Skladom
SKU m856
  • €156.34

KLT-4E Série FTTH Súpravy

Produkt zaviesť:

KOMSHINE KLT séria optické straty test sady je vhodný pre vlákien strata testovanie, vlákniny konci čistenie, vlákna zlom detekcie a v ďalších oblastiach.Obsahuje všetky potrebné nástroje pre testovanie, čistenie a testovanie.Okrem toho, že je rainproof, rainproof, ľahko sa prenáša a malého objemu, ktoré sa dokážu prispôsobiť všetky vnútorné a vonkajšie pracovné prostredie

Vlastnosti produktu:

1. Anti - dážď, anti - jeseň, ľahko sa prenáša

2. Kompletné konfigurácie

3. Vhodné pre fiber to the home, výrobu, testovanie, čistenie a ďalších oblastiach.

4.

5. Špeciálny nástroj oblasť dizajn

Produkt konfiguráciách:

Názov produktu

Použitie

KLT-4E(*)

KLT-7E

One-Kliknite Vlákniny Konektor Cleaner

Čistenie optických vlákien konektor

1

One-Kliknite Vlákniny Konektor Cleaner

Čistenie optických vlákien konektor

1

Optický Konektor Cleaner

Čistite konektor

1

Optický Čistenie Platforma

Čistenie optických vlákien a konektor

1

1

Optické Vlákna Adaptér

vlákno jutt-spájané

3

3

Optické Vlákna Jumper Kábel

Optický

3

3

Vizuálne Poruchy Locator

Vlákno zlom detekcie

1

1

Optické Power Meter

Test vlákniny a strát

1

1

Optický Svetelný Zdroj

Test vlákniny a strát

1

1

Cestovná Taška

1

1

Package veľkosť:

KFH-4E : : 1,55 kg; veľkosť: 38 * 12.5 * 37 cm

Môžete napríklad:

Shippment

Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky.

1. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

2. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytovaná bu dopravcu a časy sa môžu líšiť najmä počas prázdnin.Kontaktujte nás, ak nemáte príjem tovaru, práca nadčas, sme sa dostať späť riešenie, aby si do 24 hodín.

Platby

1. Akceptujeme Alipay, Western Union a T/T. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

Vrátenie A Vrátenie Peňazí

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia.Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu.Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar musí byť v pôvodnom obale a musíte nám poskytnúť prepravné číslo zásielky, sprcific dôvod pre návrat.Prijímame len tovar vrátiť Poštou alebo EMS.

3. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Záruka

1. 12 Mesiacov Záruka Výrobcu (s Výnimkou contrived damagement alebo misusage).Akýkoľvek produkt sa bude testovať v 100% pred dodaním.

V Záruky:

1. ak je stroj vybavený nejaký malý problém: prosím, kontaktujte nás čo najskôr.dáme si on-line podporuje: telefonický Hovor, e-mail a Video Tutoriál.a poslať vás náhradné diely do express.

2. Ak je stroj vybavený veľký problém: sme vás bude žiadať, aby ho poslať späť k nám pre opraviť.a potom odoslať

späť k vám.Budeme posielať nové stroj, ak vám nemôžeme opraviť rozbité stroj.

Zo Záruky:

Ak kupujúci potrebné diely, predávajúci sľub ponúkajú sa len na základnú cenu.

Spätná väzba

Vážime si 5-hviezdy pozitívnu spätnú väzbu , je to dobré pre naše dlhodobá záležitosť, ešte dôležitejšie je , pravda, hodnotenia môžu pomôcť mnoho kupujúcich a upevňovať dôveryhodnosť úprimný predávajúceho.

Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte nás, radi odpovieme na všetky vaše otázky a ponúknuť odpoveď do 24 hodín

  • Kompatibilné: Ubiquiti
  • type2: OLS
  • Číslo Modelu: KLT-4E
  • Optické Power Meter:
  • Type1: OPM
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Názov Produktu:
  • Názov Značky: komshine
  • type3: vfl
  • Veľkosť: 35*35*20
  • Vizuálne Poruchy Locator:
  • Typ Konektora: SC/UPC
  • Optický Svetelný Zdroj:
  • Vlákna Typu: Jediný Režim

Súvisiace produkty

All-IN-ONE optických power meter -70 až +10dBm a 30mw 10-30 km Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator

All-IN-ONE optických power meter -70 až +10dBm a 30mw 10-30 km Optický Kábel Tester Vizuálne Poruchy Locator 30MW svetlo power meter červené svetlo stroj, ktorý dokáže merať 7 vlnových dĺžok ako 850/980/1300/1310/1490/1550/1625nm.Test rozsah: -70dBm~+10dBm. Produkt obraz: Pripomienka: Keďže

  • €35.06
  • €43.83

5 KS/vrece FC UPC samíc a samcov 10dB optický Tlmiča FC UPC 10db žena muž Optický Tlmiča doprava Zadarmo

5 KS/vrece FC UPC samíc a samcov 10dB optický Tlmiča FC UPC 10db žena muž Optický Tlmiča doprava Zadarmo Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách!Ak máte akékoľvek otázky

  • €14.54

2 V 1 Optický FTTH Tool Kit Mini Optická Power Meter -70~+6dBm OPM a 20mW Vizuálne Poruchy Hľadáčik optický test pero VFL

Poznámka: 1. Aby sa zabránilo zbytočné problémy spôsobené produkt problémy, všetky produkty budú plne testované pred zásielky. 2. V dôsledku medzinárodných leteckých dopravných nie je povolené, poštou, horľavé, výbušné, batérie a iné položky, všetky výrobky nie sú distribúciu batérie, dúfam, že rozumiete.

  • €37.86

Linksys MGBT1 Kompatibilné 1000BASE-T SFP Medi RJ-45 100m Vysielač

Cisco Linksys MGBT1 Kompatibilné 1000BASE-T SFP Vysielač (Meď, 100m, RJ-45) Podrobnosti o produktoch Cisco Skutočné MGBT1 Dodávateľa Meno LODFIBER Forme Typ SFP Max Rýchlosť prenosu Dát 1000Mbps Kábel Typu Cat 5 Max Kábel Vzdialenosť 100m Rozhranie RJ-45 DOM Podporu nekomerčnej Teplotný Rozsah 0 až 70°C (32 až 158°F) HTS-Harmonizovaný

  • €17.70

PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Tester Optický OTDR s 2 Porty USB 6.5 palcový Dotykový Displej

PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Tester Optický OTDR s 2 Porty USB 6.5 palcový Dotykový Displej Popis: AV6418 OTDR používa hlavne na meranie fyzikálne vlastnosti optických vlákien podľa test,ako je dĺžka,prenosu a strát, spájať a strát, atď..To môže tiež nájsť chyby alebo prestávky optických

  • €2 136.54

Prispôsobený oceľové rúrky optický splitter plc

oceľové rúrky optický splitter s SC/ UPC konektorom Popis Planárne lightwave okruhu splitter (PLC Splitter) je typ optickej správa napájania zariadenie, ktoré je vyrobené s použitím oxidu kremičitého optické vlnovodové technológie.Vyniká malú veľkosť, vysoká spoľahlivosť, široký prevádzkový rozsah

  • €303.41

Platné EXFO OTDR FTB-100b FTB-300 FTB-400 GP-285 Batérie

Platné EXFO OTDR FTB-100b FTB-300 FTB-400 GP-285 Batérie Napätie: 10.8 v, Kapacita: 4000mah Hodnotiť: 43WH Veľkosť: 215.00x52.5x18.5 mm Hmotnosť: 514g Platné stroj modely: EXFO OTDR FTB-100 FTB-300 FTB-400 GP-285

  • €126.42

Z-TAC prvok taktické Airsoft LA-5 UHP Vzhľad Verzia PEQ15 červené laserové svetlo EX396 BK

Z-TAC prvok taktické Airsoft LA-5 UHP Vzhľad Verzia PEQ15 červené laserové svetlo EX396 BK DETAIL PRODUKTU Model EX328 Pôvodná Verzia DBAL-eMkII Čierna Farba/DE Značkou Prvku Materiál Nylon plast Dĺžka Cca 3.43 palec * * 3.15 palcový Taktický Spínač IR iluminátor Tlačidlo & Drôt, Diaľkové Ovládanie Spínač

  • €36.49

Optický Pigtail FC/UPC SM Simplex 3 mm GoodFtth 0,5 až 3 m 2 ks/veľa

Optický Pigtail FC/UPC SM Simplex 3 mm GoodFtth 0,5 až 3 m 2 ks/veľa

  • €8.85

Pôvodné Hua wei R4850N R4850N2 modul usmerňovača .

Pôvodné Hua wei R4850N R4850N2 modul usmerňovača . Foto detail: Cena je len pre referenčné účely.Prosím, kontaktujte nás pre viac informácií, ako budete platiť,vďaka Pl jednoduchosť, kontaktujte ma na potvrdiť všetko, čo predtým, než budete platiť.Ďakujem.

  • €105.35

LODFIBER E1MG-BXU-10/E1MG-BXD-10 Bro-cad-e Kompatibilné 1,25 G 1310/1550nm BiDi 10km Vysielač

E1MG-BXU-10/E1MG-BXD-10 Brocade Kompatibilné 1,25 G 1310/1550nm BiDi 10km Vysielač Jeden pár cenu. Katalógové Číslo: E1MG-BXU-10/E1MG-BXD-10 Kompatibilné: Brocade Rýchlosť Prenosu Dát: 1,25 G Vlnová dĺžka: 1310nm/1550nm Konektor: Jedného LC Typ kábla: SMF Dosiahnuť

  • €21.91