• Doprava zadarmo 10pcs/veľa 3M ST-ST Duplex Multimode 62.5/125 M/M OM1 Optický Kábel Patch Kábel
  • Doprava zadarmo 10pcs/veľa 3M ST-ST Duplex Multimode 62.5/125 M/M OM1 Optický Kábel Patch Kábel

Doprava zadarmo 10pcs/veľa 3M ST-ST Duplex Multimode 62.5/125 M/M OM1 Optický Kábel Patch Kábel

Skladom
SKU m1043
  • €49.72

Funkcie:

Nízke vkladanie a späť odraz strata

Dobrý vymeniteľnosti

Dobrá odolnosť

Vysoká teplotná stabilita

Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie ukončenia; Telekomunikačné siete; Metro; Lokálnych Sietí; spracovanie Údajov sietí; Testovacie zariadenia; Miestnosť inštalácie; rozľahlej Siete;

Špecifikácia:

Parameter

Jednotka

FC, SC, LC/ Pancierové vlákniny patch kábel

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Insertion loss(typický)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Strata návratu

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Operačný vlnová dĺžka

nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Vymeniteľnosti

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrácie

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Prevádzková teplota

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Teplota skladovania

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

ZÁRUKA A ZÁRUK

1. Všetky výrobky sú kontrolované a testované pred zásielky.ak nie ste spokojní s tovarom, si môžete vymieňať položky do 7 dní a musíte nás kontaktovať do 24 hodín po prijatí položky.

2. Prepravný a manipulačný poplatok je nevratný a zákazník by mal byť zodpovedný za všetky poplatky spojené s vrátením a reshipping.

3. Všetky vrátite tovar musí byť v pôvodnom podmienky, vrátane krabica a príslušenstvo.Man-made chyby nie sú zaručené, ako sú rozbité, poškriabaný a tak ďalej.

4. Pre všetky položky, prosím, použite EMS alebo miestneho príspevok pri poslať späť

Spätná VÄZBA

1. Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2. Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minútu, ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3. Prosím, kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie.

  • Číslo Modelu: JYT
  • Položka Dĺžka: 3m
  • Názov Značky: jyttek

Súvisiace produkty

Nové Mini optické vláknové power meter red light all-in-one -70 až +6 červené svetlo Dual power verzia Laserový Zdroj Visual

Mini Optické vláknové Power Meter s Laserovým Zdrojom Vizuálne Poruchy Locator VFL To je mini optického výkonu a červené svetlo integrované stroj .Optická power meter má šesť kalibrácia vlnovej dĺžky, a červené svetlo vlnovej dĺžke 650nm. To je malý, robustné, odolné a presné prenosné test prístroja

  • €27.91
  • €30.34

1 ks 1000BASE-T Medi SFP Vysielač RJ45 konektor

Funkcie --Až do 1.25 Gb/s bi-directional údaje odkazy --Hot-zásuvné SFP stopu --Rozšírená prípade teplôt (0°C až +85°C ) --Plne kovový kryt pre nízke EMI --Nízky stratový výkon (1.05 W typická) --Kompaktný konektor RJ-45 montáž --Prístup k fyzickej vrstve IC cez 2-wire serial bus --1000 BASE-T prevádzky v hostiteľských

  • €19.38

Linksys MGBT1 Kompatibilné 1000BASE-T SFP Medi RJ-45 100m Vysielač

Cisco Linksys MGBT1 Kompatibilné 1000BASE-T SFP Vysielač (Meď, 100m, RJ-45) Podrobnosti o produktoch Cisco Skutočné MGBT1 Dodávateľa Meno LODFIBER Forme Typ SFP Max Rýchlosť prenosu Dát 1000Mbps Kábel Typu Cat 5 Max Kábel Vzdialenosť 100m Rozhranie RJ-45 DOM Podporu nekomerčnej Teplotný Rozsah 0 až 70°C (32 až 158°F) HTS-Harmonizovaný

  • €17.70

PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Tester Optický OTDR s 2 Porty USB 6.5 palcový Dotykový Displej

PON OTDR AV6418 1310/1550/1625nm 42/40/38dB OTDR Tester Optický OTDR s 2 Porty USB 6.5 palcový Dotykový Displej Popis: AV6418 OTDR používa hlavne na meranie fyzikálne vlastnosti optických vlákien podľa test,ako je dĺžka,prenosu a strát, spájať a strát, atď..To môže tiež nájsť chyby alebo prestávky optických

  • €2 136.54

Vysoká Kvalita FC Conector FC UPC PLC 1X8 Optický splitter Box S PLC 1X8 FC APC Jednom Režime ABS Optický Splitter

Vysoká Kvalita FC Conector FC UPC PLC 1X8 Optický splitter Box S PLC 1X8 FC APC Jednom Režime ABS Optický Splitter ​ Parametre 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 Operačný Vlnová dĺžka(nm) 1260-1650 Insertion Loss (dB) Max(S/S) 7.4/7.2 10.7/10.5 13.7/13.5 16.9/16.5 21 Strata

  • €5.90

Prispôsobený oceľové rúrky optický splitter plc

oceľové rúrky optický splitter s SC/ UPC konektorom Popis Planárne lightwave okruhu splitter (PLC Splitter) je typ optickej správa napájania zariadenie, ktoré je vyrobené s použitím oxidu kremičitého optické vlnovodové technológie.Vyniká malú veľkosť, vysoká spoľahlivosť, široký prevádzkový rozsah

  • €303.41

Platné EXFO OTDR FTB-100b FTB-300 FTB-400 GP-285 Batérie

Platné EXFO OTDR FTB-100b FTB-300 FTB-400 GP-285 Batérie Napätie: 10.8 v, Kapacita: 4000mah Hodnotiť: 43WH Veľkosť: 215.00x52.5x18.5 mm Hmotnosť: 514g Platné stroj modely: EXFO OTDR FTB-100 FTB-300 FTB-400 GP-285

  • €126.42

Z-TAC prvok taktické Airsoft LA-5 UHP Vzhľad Verzia PEQ15 červené laserové svetlo EX396 BK

Z-TAC prvok taktické Airsoft LA-5 UHP Vzhľad Verzia PEQ15 červené laserové svetlo EX396 BK DETAIL PRODUKTU Model EX328 Pôvodná Verzia DBAL-eMkII Čierna Farba/DE Značkou Prvku Materiál Nylon plast Dĺžka Cca 3.43 palec * * 3.15 palcový Taktický Spínač IR iluminátor Tlačidlo & Drôt, Diaľkové Ovládanie Spínač

  • €36.49

10G SFP LC 20/40/60KM 1270nm/1330nm jednovláknová Optický SFP Modul SFP pre Priemyselné použitie -40-85 kompatibilný s Mikrotik Cisco

10G SFP 1270nm/1330nm optických vlákien kombinovaný vysielač a prijímač 20/40/60KM bidi sfp modul 10G SFP LC 2 0/40/60KM 1270nm/ 1330 nm pre Priemyselné použitie jednovláknová Optický SFP Modul SFP Vysielač, Prosím nechajte nám správu o tom, ktoré značku váš prepínač je kompatibilný.Pošleme kompatibilné SFP

  • €41.60
  • €54.03

FTTH (Fiber Optic Zvárač FS-60F Optického Vlákna Fusion Splicer Stroj core zarovnanie, 7-9 sekúnd zváranie

FTTH (Fiber Optic Zvárač FS-60F Optického Vlákna Fusion Splicer Stroj core zarovnanie, 7-9 sekúnd zváranie Prehľad: vysoko-presné fusion splicer, s vysokorýchlostné spracovanie obrazu technológie a špeciálne presnosť určenia polohy technológie, môže dokončiť celý proces vlákniny fusion spojov automaticky v 9

  • €623.68

SCUPC 1X2 PLC Singlemode Optických splitter FTTH SC PC1x2 PLC optického vlákna splitter FBT Optická Spojka

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách!Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať

  • €7.75
  • €8.43

Optický Pigtail FC/UPC SM Simplex 3 mm GoodFtth 0,5 až 3 m 2 ks/veľa

Optický Pigtail FC/UPC SM Simplex 3 mm GoodFtth 0,5 až 3 m 2 ks/veľa

  • €8.85